HAKKIMIZDA - Gökdekor Mağaza Ekipmanları ve Mutfak

İçeriğe git

HAKKIMIZDA

Gökdekor Mağaza Ekipmanları ve Mutfak olarak 2007 yılından bu güne sektörde kendimize yer edindik.
 
Bu zaman içinde kesintisiz hizmet sunmaktayız. Sektörün önde gelen firmalarının bayilikleri ile birlikte ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.
 
Market ve mağaza ekipmanları, depo raf sistemleri, soğutucu dolaplar, özel mağaza tasarım uygulama ve kendi imalatımız olan mutfak, banyo dolapları, dolap çeşitleri, tv üniteleri ve benzeri ürünler yelpazemizi oluşturmaktadır.
  
Market ve mağaza dekorasyonu, minimal konut projeleri, tasarım, tadilat ve uygulamaları anahtar teslim çözümlerimizi profesyonel olarak sunmaktayız.
 
Satış sonrası kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, temel amacımızdır.
Tasarım ve Uygulama Gökdekor 2019
BİZE DAİR

Market, mağaza, depo, yapı market, butik,  petro shop gibi aklınıza gelebilecek mağazacılık alanlarındaki raf  sistemleri konusunda çözümlerimiz mutlaka vardır. Ayrıca tamamlayıcı  ürünler de temin edilmektedir. Baştan sona tüm tasarımlarınızı görsel olarak ifade edebilen ender firmalar arasındayız. Tasarım, üretim ve  uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. Ayrıca mutfak dolapları,  dolap çeşitleri, banyo dolapları, konut dekorasyonuna dair tüm çözümlerimiz ile sizlerle beraberiz.
PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ...
İLETİŞİM  

Esenevler Mahallesi 354. Sokak No:6/A
Atakum / Samsun
 
Telefax     +90 362 439 06 36
Gsm         +90 541 221 55 00
            +90 532 775 95 17

e-mail     bilgi@gokdekorraf.com
web         www.gokdekorraf.com
İçeriğe dön